ZARZĄDZANIE, MAGAZYN
42 mln euro na Panattoni Park Szczecin Trzebusz II
Panattoni uzyskało finansowanie od BNP Paribas Bank Polska – kredyt w wysokości 42 mln euro przeznaczony jest na realizację dwóch hal w ramach kompleksu Panattoni Park Szczecin Trzebusz II.
Data publikacji: 27.01.2026
Data aktualizacji: 27.01.2026
Podziel się:

Szczecin konsekwentnie umacnia swoją pozycję jako jeden z kluczowych hubów logistycznych w Polsce. Finansowanie od BNP Paribas pozwala nam zrealizować projekt, który zapewni najemcom dostęp do nowoczesnej infrastruktury, wykwalifikowanych kadr oraz dogodnych połączeń krajowych i międzynarodowych. Panattoni Park Szczecin Trzebusz II jest naturalnym krokiem w rozwoju naszej obecności w regionie, w którym dostarczyliśmy już blisko 900 tys. mkw. nowoczesnych powierzchni przemysłowych – mówi Emilia Taczewska-Trojańska, Head of Debt Finance Poland w Panattoni.
Realizacja inwestycji już się rozpoczęła – trwa budowa pierwszej hali o powierzchni 25 500 mkw., w której 15 500 mkw. zajmie Rohlig SUUS Logistics. W kolejnej fazie projektu powstanie druga hala licząca 36 000 mkw.
Źródło: Panattoni
Zobacz również


