Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/Artykuły/Debata: Blaski i cienie cyfrowej transformacji – jak mądrze digitalizować organizację i integrować systemy?

ZARZĄDZANIE, INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Debata: Blaski i cienie cyfrowej transformacji – jak mądrze digitalizować organizację i integrować systemy?

Odkryj blaski i cienie cyfrowej transformacji oraz najlepsze strategie integrowania systemów, aby skutecznie modernizować swoją organizację.


21.03.2024

Podziel się:

TE MATERIAŁY SĄ DOSTĘPNE TYLKO UŻYTKOWNIKÓW Z WYKUPIONĄ PRENUMERATĄ.

Jesteś już subskrybentem? Zaloguj się

NIE MASZ JESZCZE SUBSKRYBCJI?

Prenumeruj

Dominik Jańczak

Redaktor naczelny „Logistics Manager”
MPF

Zna rynek wydawniczy od podszewki. Pracował w redakcjach takich magazynów branżowych jak „Flota” czy „MŚP Biznes”. Zaprojektował tysiące stron książek i magazynów, wprowadził na rynek kilkanaście produktów wydawniczych. Autor koncepcji outsourcingu wydawniczego, która skraca czas przygotowania materiałów do druku. Pisze artykuły eksperckie na LinkedInie oraz publikuje w mediach branżowych. Prywatnie gitarzysta, pasjonat publikacji elektronicznych oraz nowych mediów.

Grzegorz Zwoliński


AG COnsult

Michał Michał


SigFox Poland

Jestem doświadczonym liderem w branży IoT z ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze telekomunikacyjnym. Jako Założyciel/Partner Sigfox Poland, wprowadzam technologię Sigfox na polski rynek, umożliwiając klientom korzystanie z łączności IoT. Mam udokumentowane sukcesy w projektach B2C i B2B, w różnych sektorach. Posiadam szeroką wiedzę i umiejętności w strategii biznesowej, globalnym rozwoju, sprzedaży i marketingu, partnerstwach oraz rozwoju nowych produktów. Lubię wspierać start-upy i firmy B2B w zakresie rozwoju biznesu i pozyskiwania funduszy. Moją misją jest promowanie IoT i napędzanie transformacji cyfrowej w biznesie i społeczeństwie.

Paweł Adamczyk


Proglove

Jako doświadczony profesjonalista ds. sprzedaży technologicznej, pasjonuję się pomaganiem firmom wykorzystać nowe technologie do osiągnięcia celów i transformacji działalności. Przez lata doskonaliłem umiejętności w generowaniu przychodów, budowaniu relacji z klientami i partnerami oraz dostarczaniu wyników. Moje doświadczenie obejmuje obszary takie jak ML/AI, chmura, ERP, CRM i digitalizacja danych. Poza pracą, interesuję się sportem, grami oraz gotowaniem. Najważniejsze dla mnie jest wykorzystanie technologii do tworzenia pozytywnego wpływu na świat.

Piotr Susz

Chief Executive Officer
Locura

Ukończyłem studia magisterskie i inżynierskie na kierunku logistyka oraz studia Executive MBA na Politechnice Wrocławskiej. Prowadzę firmę konsultingowo-doradczą oraz bloga na: https://locura.pl. Aktualnie jestem zaangażowany w kilka projektów logistycznych na terenie całej Polski. Współpracuję z moimi klientami jako interim manager, konsultant i kierownik projektów. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych systemów logistycznych, audycie logistycznym oraz projektach optymalizujących procesy. Jestem autorem szeregu rozwiązań służących do kwalifikacji i oceny pracowników logistyki oraz systemami wynagrodzeń skorelowanymi z wynikami śledzonych lokalnych KPI’s. Na stałe współpracuję z magazynami "Logistyka a Jakość", "Nowoczesny Magazyn" i "Logistics Manager". Jeżeli potrzebują Państwo pomocy lub chcą porozmawiać o logistyce lub łańcuchu dostaw w Państwa firmie, zapraszam do kontaktu.

Zobacz również


Przeczytaj