Firma Yoer od 2009 r. rozwija ofertę drobnego sprzętu AGD oraz urządzeń smart home, łącząc nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnymi rozwiązaniami i wysokimi standardami jakości. Autorska procedura Art&Smart Synergy – czyli połączenie estetyki i inteligentnych funkcji – znajduje odzwierciedlenie w urządzeniach tworzonych z myślą o wygodzie codziennego użytkowania.
Nowy najemca kompleksu Hillwood Poznań – Czempiń wynajął 4738 mkw. powierzchni magazynowej oraz 224 mkw. powierzchni biurowej.
Park logistyczny Hillwood Poznań – Czempiń rozwija się zgodnie z naszą strategią tworzenia nowoczesnych przestrzeni logistycznych, które wspierają rozwój firm z różnych segmentów rynku. Obecność marki Yoer pokazuje jak różnorodni najemcy znajdują u nas przestrzeń dostosowaną do swoich potrzeb operacyjnych i rozwojowych – mówi Jan Bielski, Senior Leasing Manager w Hillwood Polska.
Hillwood Poznań – Czempiń to park magazynowy zlokalizowany w Głuchowie przy drodze ekspresowej S5, 35 km od Poznania i 135 km od Wrocławia. Inwestycja obejmuje dwie hale o łącznej powierzchni ponad 107 tys. mkw. oraz dodatkowe 22 tys. mkw. przestrzeni, dostosowane do potrzeb produkcyjno-magazynowych najemców z różnych branż.
Źródło: Hillwood
Zobacz również



