Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/Wydarzenia/Nadchodzące wydarzenia/Logistics Manager Masterclass 2024

Logistics Manager Masterclass 2024


Start za: dni h min

Wiskitki, Nowa Wieś 31, 96-315


13.06.2024 - 14.06.2024


9:00-17:00


1700ZŁ


LOGISTICS MANAGER MASTERCLASS TO…

O CZYM BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ?

WYBIERZ SWÓJ BILET

Interesują Cię bilety grupowe?

Kontakt


POSKŁADAĆ STRATEGIĘ W NOWĄ CAŁOŚĆ

Trudne czasy tworzą silnych ludzi – to niewątpliwie prawda. Jednak wykuty w ogniu serii kryzysów menedżer lub dyrektor powinien nie tylko potrafić uratować procesy i operacje, ale też poprowadzić swój zespół i organizację w nowej rzeczywistości.

 

Tak rodzi się dojrzałe przywództwo.

 

Świat ciągłej zmiany i błyskawicznego rozwoju technologicznego dramatycznie potrzebuje liderów i autorytetów, którzy nie tylko przedstawią holistyczne spojrzenie na usprawnienie łańcuchów dostaw oraz globalne przepływy towarów, ale też nadadzą odpowiedni sens i wagę działaniom każdego ze swoich współpracowników, w efekcie budując antykruchy dział logistyki oraz wysoce adaptowalny biznes.

Ty również możesz stać się takim autorytetem.

 

Podczas konferencji Logistics Manager Masterclass pomożemy Ci spojrzeć na to, czym zajmujesz się w codziennej pracy, z nowej perspektywy. Wyselekcjonowani przez redakcję magazynu „Logistics Manager” branżowi praktycy podzielą się z Tobą unikalnymi przemyśleniami i doświadczeniami, które pozwolą Ci na spojrzeć świeżym okiem na budowane przez Ciebie procesy i wdrażane metody zarządcze.

 

Dołącz do liderów logistyki i łańcucha dostaw.

LOGISTICS MANAGER MASTERCLASS TO…

O CZYM BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ?

Zarządzanie ryzykiem w globalnym łańcuchu dostaw


Podejmowanie świadomych decyzji w zarządzaniu łańcuchem dostaw


Holistyczne strategie optymalizacji kosztowych w szybko zmieniającej się rzeczywistości

Zarządzanie stresem zespołu w krytycznych sytuacjach


Trwałe usprawnienie łańcucha dostaw przez opuszczenie strategicznej strefy komfortu


Reagowanie w sytuacjach, kiedy obrana strategia nie przynosi rezultatów

Wpływ sztucznej inteligencji na przeobrażenie logistycznego pejzażu technologicznego


Dojrzałe automatyzacja, czyli unikanie kosztownych pomyłek i maksymalizowanie korzyści dla organizacji


Poruszanie się po rynku magazynowym w drugiej połowie roku

MERYTORYKA I DOBRA ZABAWA

Logistics Manager Masterclass odbędzie się w podwarszawskim hotelu Santa Natura Resort & Spa. Podczas intensywnego dnia wypełnionego inspirującymi prelekcjami i praktycznymi warsztatami, uczestnicy będą mieli okazję rozwijać swoje umiejętności oraz spojrzeć na współczesne wyzwania logistyczne z nowej perspektywy.

 

Po zakończeniu części merytorycznej zapraszamy do relaksu w niesamowitej przestrzeni hotelu położonego w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

 

Hotel zachęca do delektowania się pięknem otaczającego krajobrazu oraz korzystania z bogatej oferty wellness&spa, by odzyskać równowagę i energię. Nieograniczona przestrzeń i wyjątkowa architektura hotelu tworzą doskonałe warunki do kontynuacji wartościowych dyskusji i budowania relacji biznesowych w nieformalnej atmosferze.

 

Poszerzymy umiejętności zawodowe zapewniając niezapomniane wrażenia związane z wyjątkowym miejscem i sprzyjającą relaksowi atmosferą, wspierając w ten sposób dążenie do harmonii pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Co czeka na Ciebie oprócz merytorycznych wrażeń?

RESET NA ŁONIE NATURY

13 hektarów zielonego terenu w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego,


LOGISTYCZNY GRILL

Stawiamy na nieformalne budowanie branżowych więzi w specjalnie zaaranżowanej strefie chillout


STREFA WYSTAWIENNICZA

Zamienimy starą ujeżdżalnię koni na przestrzeń tętniącą atrakcjami i logistycznymi technologiami

Wydarzenie wyjątkowo zorganizujemy w czwartek i piątek, abyś mógł przedłużyć swój pobyt na weekend, ściągnąć rodzinę lub przyjaciół i w pełni wykorzystać pierwsze ciepłe dni tego roku.

Zobacz Hotel!

Dr Ewa Hartman

Jak zachować spokój, kiedy wszystko się wali – podejmowanie decyzji menedżerskim w niepewnej rzeczywistości

Więcej informacji

Specjalistka ds. neurokomunikacji, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Opis wystąpenia:

Dyrektorzy logistyki w ostatnich latach funkcjonują w ciągłej zmianie i muszą nieustannie zachowywać w niej równowagę. Ich decyzje wpływają nie tylko na ich zespoły, ale też na całe organizacje – to często wybory strategiczne i operacyjne.

Podczas godzinnego warsztatu będziemy chcieli pomóc im zrozumieć wpływ stresu na działanie mózgu, a tym samym na ich decyzyjność, efektywność, kreatywność i umiejętność uczenia się. Słowem – nauczymy się zachowywać spokój i podejmować racjonalne decyzje nawet wtedy, kiedy wszystko się wali.

Żelisław Nowak

Wdrażanie optymalizacji kosztowych w globalnych łańcuchach dostaw – case study

Więcej informacji

Dyrektor Logistyki Globalnej i Łańcucha Dostaw EMEA

 

Opis wystąpenia:

Prelekcja skupi się na zaprezentowaniu wdrażania projektów ograniczających koszty w globalnym łańcuchu dostaw z uwzględnieniem nie tylko procesów logistycznych, ale również wspólnej polityki międzynarodowej korporacji.

Omówiona zostanie perspektywa zarządcza i menedżerska na funkcjonowanie logistyki w organizacji oraz sposoby radzenia sobie z wewnętrznymi trudnościami z wdrażaniem projektów optymalizacyjnych – ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów geograficznych, jak np. Stany Zjednoczone.

Damian Kałdonek

Hakowanie własnej głowy – jak podejmować świadome decyzje (nie tylko) w łańcuchu dostaw

Więcej informacji

CEO, Shookai Analytics

 

Opis wystąpenia:

Jako dyrektor logistyki powinieneś zawsze podejmować decyzje w oparciu o dane. Nie zawsze jest to jednak takie proste – sposób ludzkiego myślenia często wpędza nas w pułapki poznawcze utrudniające nam racjonalne wnioskowanie.

Pokażemy Ci, na co powinieneś zwracać szczególną uwagę i czego wystrzegać się w procesie decyzyjnym. Dzięki temu będziesz mógł hakować własną głowę i stać się jeszcze lepszym menedżerem.

Paulina Skowrońska

Doskonałość procesowa fundamentem rewolucji technologicznej i budowania kultury trwałej zmiany w organizacji

Więcej informacji

Supply Chain & Operations Manager,  Ernst & Young

 

Opis wystąpenia:

Podczas prelekcji porozmawiamy o wdrażaniu standaryzacji procesów w organizacji, budowaniu podejścia zero loss mindset w dziale logistyki i o tym, jak Procter & Gamble buduje odpowiedzialność pracowników za procesy w celu wprowadzenia trwałej zmiany.

To wszystko stanowi z kolei podstawą do rewolucji technologicznej w firmie, która może iść równolegle ze zmianą zachowa. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najwspanialsze narzędzia nie będą dobrze wykorzystane, jeśli procesy zostaną zaprojektowane wadliwie.

Anna Pudło

Doskonałość procesowa fundamentem rewolucji technologicznej i budowania kultury trwałej zmiany w organizacji

Więcej informacji

Supply Chain Consultant,  Ernst & Young

 

Opis wystąpenia:

Podczas prelekcji porozmawiamy o wdrażaniu standaryzacji procesów w organizacji, budowaniu podejścia zero loss mindset w dziale logistyki i o tym, jak Procter & Gamble buduje odpowiedzialność pracowników za procesy w celu wprowadzenia trwałej zmiany.

To wszystko stanowi z kolei podstawą do rewolucji technologicznej w firmie, która może iść równolegle ze zmianą zachowa. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najwspanialsze narzędzia nie będą dobrze wykorzystane, jeśli procesy zostaną zaprojektowane wadliwie.

Tomasz Wrzesiewski

Jak wdrożyć strategię, by nie była pustym sloganem? Zwinne wdrażanie projektów strategicznych w firmie

Więcej informacji

CEO, Art Strategy Group

 

Opis wystąpenia:

Praktyka pokazuje, że wiele starannie i ambitnie przygotowanych strategii pozostaje jedynie dokumentem, który nie wpływa na codzienne funkcjonowanie firmy. Powody są różne – brak zasobów, konflikt między priorytetami strategicznymi a operacyjnymi czy liczba bieżących problemów, które skutecznie odciągają uwagę od długoterminowych wyzwań.
Z drugiej strony firmy bez strategii często dryfują, tracą sens i rozmieniają się na drobne. Podczas swojego wystąpienia, Tomasz Wrzesiewski, ekspert w dziedzinie zarządzania strategicznego i zarządzania projektami, przedstawi praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego wdrażania strategii w firmie. Działania podejmowane zgodnie z filozofią zarządzania zwinnego (Agile) mogą przynieść konkretne rezultaty, zarówno krótko-, jak i długoterminowe.

 

O prelegencie: Prezes Zarządu, założyciel Art Strategy Group Sp. z o. o. (wcześniej i obecnie ArtStrategix Tomasz Wrzesiewski). Z wykształcenia finansista, absolwent Wydziału Zarządzania UW. Praktyk z 20-letnim doświadczeniem w biznesie, zwłaszcza w zakresie zarządzania projektami metodami klasycznymi i zwinnymi. Wspólnie z pozostałymi członkami zespołu nieprzerwanie uczestniczy na zasadzie wsparcia, monitoringu oraz zarządzania za klienta największymi projektami na rynku (projekty infrastrukturalne dla serbskiego rządu, wiodące firmy produkcyjne w branżach budowy pojazdów szynowych, chemicznej/kosmetycznej, higienicznej, prawniczej). Wykładowca studiów MBA (Poznań, Wrocław), były wykładowca akademicki (m.in. UW), wiodący trener Ernst and Young Academy of Business w zakresie zarządzania projektami. Główny Konsultant Art Strategy Group, merytorycznie nadzoruje pracę pozostałych konsultantów, uczestniczy w rozmowach i projektowaniu rozwiązań.

Dr Łukasz Dekier

Praktyczne metody elastycznej optymalizacji kosztów zapasów oraz OTIF w czasach niestabilnych łańcuchów dostaw

Więcej informacji

CEO, DKR Consulting

 

Opis wystąpenia:

W dynamicznych i nieprzewidywalnych warunkach rynkowych elastyczne zarządzanie łańcuchami dostaw staje się kluczowym wyzwaniem dla przedsiębiorstw. W ramach naszej prezentacji chcielibyśmy przedstawić odmienne podejście do optymalizacji OTIF (On-Time In-Full) oraz zarządzania kosztami zapasów w czasach, gdy łańcuchy dostaw są niestabilne. Przyjrzymy się skutecznym metodom zarządzania Kosztem Finansowania Zapasów (KFZ) z uwzględnieniem jednoczesnych optymalizacji mających na celu zmniejszenie kosztów.

Omówimy zastosowanie narzędzi wizualizacyjnych i kalkulacyjnych wspierających proces podejmowania decyzji oraz integrowanie funkcjonowanie działu logistyki z działem zakupów i innymi obszarami sąsiadującymi, takimi jak dział handlowy czy dział planowania. Mamy nadzieję, że przedstawione wskazówki pozwolą Państwu znacząco poprawić skuteczność operacyjną i konkurencyjność przedsiębiorstwa w zmiennym i wymagającym środowisku biznesowym.

Dr Jacek Kozłowski

Praktyczne metody elastycznej optymalizacji kosztów zapasów oraz OTIF w czasach niestabilnych łańcuchów dostaw

Więcej informacji

COO, DKR Consulting

 

Opis wystąpenia:

W dynamicznych i nieprzewidywalnych warunkach rynkowych elastyczne zarządzanie łańcuchami dostaw staje się kluczowym wyzwaniem dla przedsiębiorstw. W ramach naszej prezentacji chcielibyśmy przedstawić odmienne podejście do optymalizacji OTIF (On-Time In-Full) oraz zarządzania kosztami zapasów w czasach, gdy łańcuchy dostaw są niestabilne. Przyjrzymy się skutecznym metodom zarządzania Kosztem Finansowania Zapasów (KFZ) z uwzględnieniem jednoczesnych optymalizacji mających na celu zmniejszenie kosztów.

Omówimy zastosowanie narzędzi wizualizacyjnych i kalkulacyjnych wspierających proces podejmowania decyzji oraz integrowanie funkcjonowanie działu logistyki z działem zakupów i innymi obszarami sąsiadującymi, takimi jak dział handlowy czy dział planowania. Mamy nadzieję, że przedstawione wskazówki pozwolą Państwu znacząco poprawić skuteczność operacyjną i konkurencyjność przedsiębiorstwa w zmiennym i wymagającym środowisku biznesowym.

Cezary Pieczetowski

Największe zaskoczenia w mojej logistycznej karierze (i jak się z nimi zmierzyłem)

Więcej informacji

General Manager, Centrum Dystrybucyjne Amazon

Podczas prelekcji dowiesz się, jak dyrektor zarządzający obszarem logistyki i magazynowania z wieloletnim doświadczeniem stawał w obliczu niespodziewanego.

Jak to się stało, że przez wiele lat nie wdrożono inicjatywy o potencjale oszczędnościowym w wysokości 4 mln Euro rocznie? Jak to się stało, że podczas planowania startu dużego centrum dystrybucyjnego bardzo mocno niedoplanowano obecności ludzi? Jak to się stało, że technologia, której zespół nauczył się przez przypadek, wywróciła sposób pracy do góry nogami?

O tych i kolejnych zaskoczeniach usłyszysz podczas Logistics Manager Masterclass.

Dr inż. Tomasz Chojnacki

Kompendium automatyki magazynowej. Czy da się to streścić w 20 minut?

Więcej informacji

WDX Solutions

Inżynier logistyk, projektant, audytor, certyfikowany inspektor regałowy PSTM. Absolwent studiów doktoranckich na Politechnice Warszawskiej. Zarządza zespołem konsultingowym WDX Solutions. Zrealizował ponad 70 projektów intralogistycznych, w tym magazyny w USA, Rumunii, Czechach, Niemczech i Polsce. Wyszkolił ok. 500 osób w zakresie bezpieczeństwa i eksploatacji magazynów.

O prelekcji:

Podczas prelekcji zaprezentowane zostaną najważniejsze elementy zagadnienia automatyki magazynowej, będącej obszarem zarówno rozległym jak i skomplikowanym. Wykład skierowany jest do osób rozważających automatyzację magazynu, potrzebujących fundamentalnej wiedzy w tym zakresie, a jednocześnie zawierającej wskazówki praktyczne i przestrogi przy podejmowaniu wielomilionowych decyzji.


01

/

10

Harmonogram wydarzenia

DZIEŃ 1

🕖8:00-9:00         REJESTRACJA

 

🕖9:00-9:10          Otwarcie konferencji

 

🕖9.10-10:00        Power speech: Odporność psychiczna dyrektora logistyki – jak zachować spokój, gdy wszystko się wali?

 

🕖10:00-10:30     Budowanie biznesu logistycznego na nowym rynku – od strategii do wdrożenia procesów

🕖10:30-11:00      Jak wdrożyć strategię, by nie była pustym sloganem? Zwinne wdrażanie projektów strategicznych w firmie

 

🕖11:00-11:30      PRZERWA KAWOWA

 

🕖11:30-11:50       Hakowanie własnej głowy – jak podejmować świadome decyzje (nie tylko) w łańcuchu dostaw?

 

🕖 11:50-12:10      Kompendium automatyki magazynowej. Czy da się to streścić w 20 minut?

 

🕖 12:10-12:30     Temat prelekcji już wkrótce!

 

🕖 12:30-12:50     Temat prelekcji już wkrótce!

 

12:50-13:20           PRZERWA KAWOWA

 

🕖13:20-13:40      Temat prelekcji już wkrótce!

 

🕖13:40-14:10       Dobre praktyki zarządzania zmianą – jak wyjść z bagna niemożności w łańcuchu dostaw?

 

🕖14:10-14:35        Największe błędy w mojej karierze logistyka i jak sobie z nimi poradziłem?

 

🕖14:35-15:00       Doskonałość procesowa fundamentem do rewolucji technologicznej organizacji – case study

 

🕖15:00-15:30       Dzień z życia dyrektora logistyki – optymalizacje kosztowe w globalnym łańcuchu dostaw

 

🕖15:30-16:30        Logistyczny lunch

 

🕖19:30-24:00       Logistyczny grill i moderowany networking

DZIEŃ 2

🕖9:00-10:00        MODEROWANY NETWORKING I PREZENTACJA STOISK PARTNERÓW

 

🕖10:00-10:30      Temat prelekcji już wkrótce!

 

🕖10:30-11:00      Elastyczna optymalizacja kosztów zapasów oraz OTIF w czasach niestabilnych łańcuchów dostaw

 

🕖11:00-11:30       TOC w łańcuchu dostaw

 

🕖11:30-12:00        PRZERWA KAWOWA

 

🕖12:00-13:00        Debata #1: Odkryj logistyczne oblicze sztucznej inteligencji. Jak wykorzystać błyskawicznie rozwijającą się technologię w codziennej praktyce logistyka?

 

🕖13:00-14:00        Debata #2: Na drodze do dojrzałej automatyzacji. Jak wdrażać automatyzować, aby uniknąć kosztownych pomyłek i zmaksymalizować korzyści dla firmy?

 

🕖14:00-14:30        PRZERWA KAWOWA

 

🕖 14:30-15:30        Debata 3: Stabilizacja jest tuż za rogiem. Jak poruszać się po rynku magazynowym w drugiej połowie 2024 roku?

 

🕖15:30-16:30        Debata 4: Ponowne wejście na ścieżkę wzrostu. Jak budować procesy i optymalizować koszty w szybko zmieniającej się rzeczywistości?

 

🕖16:30                      Zakończenie konferencji i lunch

 

 

 

 

ZANIM KUPISZ BILET

1. Każde zgłoszenie jest weryfikowane przez organizatorów.

 

2. Podana poniżej cena biletów skierowana jest dla pracowników oraz menedżerów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw i magazynem.

 

3. Jeśli jesteś dostawcą produktów, usług lub rozwiązań dla logistyki, Twoja cena za uczestnictwo wynosi 5900 zł netto (mianem dostawców określane są wszystkie firmy, które świadczą płatne usługi lub sprzedają produkty i rozwiązania używane w logistyce).

 

4. Cena biletu konferencyjnego nie obejmuje noclegu.

Rodzaje biletów

UDZIAŁ W KONFERENCJI LOGISTICS MANAGER MASTERCLASS + PRENUMERATA ONLINE

1900zł + 23%VAT

  • udział w konferencji w dniach 13–14.06.2024

  • udział w wieczornym networkingu 13.06.2024

  • roczna prenumerata online

  • dostęp do nagrań z konferencji

  • specjalna zniżka na noclegi ze śniadaniem w hotelu

UDZIAŁ W KONFERENCJI LOGISTICS MANAGER MASTERCLASS

1700zł + 23%VAT

  • udział w konferencji w dniach 13–14.06.2024

  • udział w wieczornym networkingu 13.06.2024

  • specjalna zniżka na noclegi ze śniadaniem w hotelu

Kup bilet

Interesują Cię bilety grupowe?

Chcesz zaprosić na konferencję swój zespół? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Partnerzy merytoryczni

Partner główny

Partnerzy

KONTAKT

KWESTIE ORGANIZACYJNE I SPRZEDAŻ BILETÓW

PROJECT MANAGER

Klaudia Teper

klaudia.teper@mediapressfilm.pl

731 101 131

SPRZEDAŻ I REKLAMA

SALES MANAGER

Aleksandra Pisarzewska

aleksandra.pisarzewska@logistics-manager.pl

+48 535 412 300

BRAND MANAGER

Szymon Drobina

szymon.drobina@logistics-manager.pl

+48 533 529 211

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

REDAKTOR NACZELNY

Dominik Jańczak

dominik.janczak@logistics-manager.pl

+48 531 835 098